Dôležité informácie vo vianočnom období

Vážení Návštevníci!

 
Dôležité informácie vo vianočnom období:


V prípade vyskytnutia otázok v súvislosti s objednávkou alebo dodaním, prosíme píšte na e-mailovú adresu info@shoexpress.sk. Doba spracovania e-mailov medzi 21.12.2019-30.12.2019 sa môže zvyšovať kvôli pohotovosťnej službe.

Dodanie:


Objednávky poslané do polnoci 15.12.2019 môžu byť donášané kuriérskou službou pred vianocami, dodanie objednávok poslané po tom nie je garantované. Prijímanie objednávok medzi sviatkami je nepretržité. Spracovanie a dodanie objednávok sú však obmedzené, preto termín dodania nie je garantovaný!

Výmena tovaru, odstúpenie od kúpnej zmluy a garancia:


Medzi sviatkami nie je možné vymeniť tovar, vrátiť peniaze alebo prijímať vrátený tovar kvôli zatvoreniu zákazníckého strediska. Medzi 02.01.2020-13.01.2020 sa uskutoční inventúra, vrátenie tovaru nie je možné. Výmena tovaru je však nepretržitá.

V prípade vyskytnutia problémov, tovar môže byť vrátený v originálnom stave nezávisle od určitej doby 14 dní. Informujeme Vás, že balíky vrátené pred 13.01.2020 nebudú spracované kvôli inventúre! Prosíme, pred vrátení tovaru (v prípade odstúpenia kúpnej zmluvy alebo výmenu tovaru) píšte na e-mailovú adresu info@shoexpress.sk! Ďakujeme!