Takto nakupujte topánky online

2017-10-30 tipy, obuv

Väčšina eshopov, ktoré ponúkajú aj topánky a sú dostupné online, už má tabuľku veľkostí, pomocou ktorej sa dá ľahko určiť, ktorá veľkosť bude vhodná. Respektíve vo viacerých prípadoch pri jednotlivých topánkach, papučiach sa pokúšajú pomáhať v krátkom popise tým, či sa oplatí z udaného modelu vybrať si o číslo väčšie alebo menšie.

 

Kľúčovou otázkou zvykne byť, že čím a ako viete zaplatiť vybrané topánky. Väčšina web stránok pri časti týkajúcej sa platenia Vás presmeruje na takú online stránku úhrady, ktorá je úplne bezpečná, tu môžete zadať údaje Vašej karty. Predtým si ale preverte, či je eshop, ktorý ste si vybrali, dôveryhodný. Pokiaľ disponujete účtom paypal a na stránke je možnosť prostredníctvom neho platiť, potom si smelo vyberte túto možnosť. Ak sa nedá platiť online, tak sa dá poslať balík na dobierku, kde sa platí kuriérovi pri prevzatí zásielky, čo je pre mnohých snáď najviac uspokojivé riešenie.

Všeobecne sa na zakúpený tovar čaká 5-8 dní, za ten čas Vám určite bude balík doručený, pokiaľ neobjednávate zo zahraničia, kde je dlhšia čakacia doba. Pokiaľ by veľkosť nebola vhodná alebo akúkoľvek chybu by ste našli na topánkach, smelo sa obráťte na zákaznícke centrum, ktoré Vám ochotne pomôže a spolu nájdete riešenie. 

Typ: Neskúšajte pre Vás neobvyklú fazónu práve pri nakupovaní cez internet. Napríklad keď ste doteraz nenosili špicaté topánky, tak cez internet bude ešte ťažšie sa rozhodnúť, že ktorá veľkosť môže byť z toho vhodná. 

 

Späť