Tajomstvo topánok s podrážkou z pamäťovej peny

Podrážka z pamäťovej peny sa prispôsobí tvaru nohy, preto sa jej nositeľ bude cítiť, ako keby ju vyrobili pre neho. Disponuje aj s ukľudňujúcim účinkom pre unavené nohy. Poskytuje dokonalú podporu tela, keď podopiera tie body chodidla, ktoré sú počas chôdze viac preťažené. V topánkách vyrobených s podrážkou z pamäťovej peny bude nohám menej zima, lebo okrem toho, že sa prispôsobí tvaru nohy, dokáže udržať aj teplotu tela. Vďaka pamäti schopnosti pamäťovej peny zaisťuje každý krok pohodlný a mäkký pocit.

Všetko to je mimoriadne dôležité pri výbere tréningových alebo bežeckých topánok. Topánky Skechers zaisťujú maximálnu pohodlnosť vďaka podrážke Memory Foam, ktorá disponuje jedinečnou schopnosťou rozloženia tlaku. Firma navrhuje obuv rôzneho štýlu: pánsku a dámsku obuv na každodenné nosenie, trendové bežecké topánky na všedné dni, pohodlnú obuv vhodnú na dlhšie túry, ako aj športové topánky výlučne na použitie do fitnesscentra.

Pre tých, ktorí majú plochú nohu alebo problémy s kolenom alebo s chrbticou vyslovene odporúčame nosenie topánok vyrobených s podrážkou z pamäťovej peny.

 

Späť