Sandále v akomkoľvek množstve

2018-06-09 sandále

Príchodom letných dní siahame po sandáloch, z ktorých je obrovský výber, môžeme si vyberať z čoraz krajších kusov z ponuky rôznych značiek.

Sandále nie sú iba pekné, ale aj pohodlné. Návrhári sú z roka na rok schopní vyrukovať s takým výnimočným dízajnom, ktorý sa stane skoro módnym a obľúbeným u ľudí. Dobre zvolené topánky neoderú nohy a zaisťujú aj správne držanie teľa. Ani nie je od toho v lete nepríjemnejšie, ako keď sa máme vo veľkom teple ukázať s odretými nohami. Jednak to nie je ani esteticky pekný pohľad, jednak to dokáže nesmierne bolieť, alebo aj plážová voda môže hrozne štípať ranu.

Aby ste dokázali obísť tento incident, oplatí sa investovať do drahšieho modelu. Pokiaľ sa vám zdá cena vyhliadnutých topánok vysoká, len si poriadne premyslite, že veľké značky investujú veľa peňazí a energie na vyvinutie najnovších technológií, z ktorých všetky slúžia tomu cieľu, aby kupujúci mohli nosiť také topánky, ktorých materiál neirituje kožu, sú trvácne, pohodlné a nespôsobujú deformácie nôh.

Počas leta nosíte sandále veľmi často, neobúvate si ich iba na pláž alebo na voľnočasové aktivity, ale v takých krajších topánkach môžete chodiť aj do zamestnania.

Sandále pre dámy

Farebné sandále si môžeme obuť aj ku najjednoduchšej kombinácii rifle - polokošela. Teraz predstavíme niekoľko dámskych modelov bez nároku na dokonalosť.

Tieto sandále predstavujú určitý prechod medzi uzavretými topánkami alebo členkovými čižmami a medzi sandálami. Ich predná časť je otvorená, respektíve sú vybavené so stále viacerými zárezmi a prackami na rok 2018, čím ešte viac pripomínajú sandále.

Sandále na vysokom podpätku

Zvyčajne sú to veľmi elegantné sandále, vlastne sú to letné otvorené lakovky, v ktorých sa dobre vetrajú nohy. Sandále nude predlžujú nohy, tak keď túžite po optickom klame, tak si vyberte sandále telovej farby. Predná časť sandálov môže byť špicatá, oblá alebo hranatej fazóny, v ponuke značky môže každý nájsť topánky vhodné pre jeho nohy a štýl.

Platformové sandále

Pre nižšie dámy je to najobľúbenejší typ sandálov, veď s ich pomocou môžu trochu podvádzať ohľadom výšky. Pri sandáloch s užšou podrážkou hrozí nebezpečenstvo poranenia, veď pri nesprávnom kroku sa môže noha ľahko vykĺbiť.

Gladiator sandále

Z času na čas prídu znova do módy gladiátorové sandále, ktoré sú väčšinou na nízkom podpätku a s dlhými šnúrkami ich vieme priviazať k nohám. Pohodlné nie sú, ale sú o to výraznejšie.

Gumové sandále

Sú to sandále na nízkom podpätku vyrobené z pružného materiálu, ktoré môžeme nájsť v obchodoch vo všetkých farbách dúhy. Vďaka materiálu sú veľmi pohodlné, avšak pri tomto type sa oplatí zaobstarať si značkové kusy, ktoré sa vyrábajú pod dozorom podľa prísnych pravidiel a určite nespôsobujú iritáciu kože.

Sandále bez podpätku

Jedna najobľúbenejšia obuv leta, skutočný jolly joker. Sú pohodlné, jednoduché, ale pritom módne, sú výnimočne dostupné vo viacerých farbách a rôznych materiálov, ktoré sa dobre hodia ku rifliam, sukniam a maxi šatám.

Sandále pre pánov

Skôr boli zvláštne sandále s ponožkami, avšak teraz sa čoraz viac dostávajú do popredia biele ponožky u mužov. Ale aj naďalej to vyzerá dobre iba na módnych prehliadkach, sandále sú otvorenou obuvou, pri ktorej nič neodôvodňuje nosenie ponožiek. Pozrime sa, z čoho si môžu vyberať páni z ponuky letných sandálov.

Ideálne topánky na túry, výlety

Sandále vybavené s hrubšou podrážkou a s hrubším remienkom držia vhodne nohy, tak sú vhodné na dlhšie túry počas teplého letného dňa, keď nám padne dobre, že sa nám môžu vetrať nohy.

Na všedné dni v meste

Tieto sandále sa väčšinou vyrábajú z kože, sú elegantnej a pohodlnej fazóny. Model čiernej alebo hnedej farby môžeme nosiť aj v zamestnaní. Oplatí sa vybrať si kvalitnejšie kusy, ktoré nespôsobujú iritáciu kože počas každodenného nosenia.

V letnej sezóne si môžete vybrať akékoľvek sandále, v ktorých budete vyzerať dobre, pokiaľ to viete zapasovať do svojho šatníka a viete ich dobre kombinovať. Pokiaľ počas výberu budete venovať pozornosť kvalite a pohodliu, potom garantovane prežijete leto bez náplastí.

 

Späť