Prečo máme radi čižmy tak veľmi?

Čižmy na nízkom alebo vysokom podpätku, s nízkou alebo vysokou sárou sa stane najpohodlnejšou a najteplejšou obuvou, čo môžeme vybrať na jeseň alebo zimnu. Čižmy bez podšívky sa nosia na jar alebo v lete ako perfektným doplnkom outfitu. Hodia sa k nohaviciam a sukniam, len si treba vybrať pre nás vhodný model. Princípom je, že čižmy na vysokom podpätku opticky predlžia nohy, ale to sa používa s mierou. Dámy s nízkym alebo hrubším členkom majú dať pozor na to, aby obuv nebola zdobená remienkom, prackou a záhybmi okolo členku, lebo tieto skracujú nohu a opticky vyzerajú hrubšie. Členkové čižmy sú favoritmi hladných dní, hoci čižmy s vysokou sárou sú neodpustiteľnými doplnkami v zime, v kombinácii s úzkymi nohavicami sú vhodné pre každého a vytvoria pekné nohy. Vyberajte z ponuky módnych a kvalitných modelov značky Tamaris, s.Oliver, Gabor a Ara, ktoré sú známe nemeckou precizitou a nadčasovými modelmi.

Počas hladných dní aj páni radi nosia členkové čižmy, veď čižmy nie sú výsadami žien. Elegantné topánky Bugatti môžu byť nadčasovou voľbou, ktoré odprevadia nositeľa počas viac sezónov, tým sú perfektným výberom pre pánov, ktorích sa ťažko dá nahovoriť na nákup obuvi.

Zateplené čižmy poskytujú teplo v zime, čo je neoceniteľné v snehu. Kvalitné prvky zároveň môžu byť vernými obývateľmi skríň aj roky.

 

 

Späť