Obuv s námorníckou módou Tommy Hilfiger

2018-03-03

Pomaly ale isto sa blíži teplejšie počasie, čo znamená, že zimné topánky, čize bagandže a čižmy sa dostanú na dno skrine a do popredia sa dostanú pohodlné ľahšie jarné topánky. Teplé mesiace sú časom poltopánok, mokasínov a námorníckej obuvi.

Námornícku obuv vysníval Paul Sperry v roku 1935 tak, že do gumenej podrážky vyryl vzor, aby sa obuv menej šmýkala na mokrom povrchu. Vtedy sa táto obuv vyrábala vylučne s koženym zvrškom, ktoré zvrchu často naolejovali, aby viac odolávali vode. V 80-tych rokoch táto obuv už vábila nielen na palube, ale už aj na ulici. Obuv na loď vyžaruje eleganciu a jemný životný štýl. 

Značka Tommy Hilfiger je určitou garanciou vo svete módy. V roku 1984 zakladateľ značky obhájil svoje meno a vyrukoval so svojou prvou kolekciou šiat, ktorá odzrkadľovala ležérny každodenný štýl. Výnimočne rýchlo podmanil celý svet svojím jedinečným štýlom. Jeho šaty nasledovali rôzne hudobné trendy, tak v šatách návrhára chodili radi takí známi ľudia, ako Snoop Dogg alebo členovia Destiny's Child. Silná stránka značky Tommy Hilfiger spočíva v jej autentickosti a originalite, nenasleduje ale určuje trendy. Ak túžite po námorníckej obuvi, vyberte si z kolekcie Tommy Hilfiger!

Napriek svojmu názvu námornícka obuv nepatrí iba na loď, je skôr módnym článkom, ako napríklad aj westernové čižmy, istý sôsob prejavu svojej identity. V súčasnosti sú veľkou módou aj v kruhu žien aj mužov nohavice siahajúce nad členky, a na tento cieľ by sa ani nedali nájsť lepšie topánky ako touto fazónou.

Námornícka obuv sa dnes považuje za veľmi trendovú, ale nie je vhodná na každú príležitosť. Na všedné dni, na pracovné dni, na prechádzky a na iné voľnočasové aktivity je dokonalá, avšak na jednanie sa tento výber neodporúča, na túto príležitosť je príliš ležérna, takže radšej si vyberte obuv vhodnú k obleku.

Pokiaľ by ste chceli nosiť obuv bez ponožiek, tak sa riaďte naším nasledovným typom:

  • Po použití nakvapkajte zopár kvapiek čajovníkového oleja do topánky, čo jednak eliminuje pachy, pôsobí silno antibakterionálne a zabíja huby.

Poobzerajte sa v ponuke nášho eshopu, kde si môžete vybrať z viacerých fazón a rôznych veľkostí.
 

 

Späť