Najlepšie značky dámskych topánok

Pokiaľ stojíte pred výberom topánok, môže sa vám zísť náš najnovší článok, v ktorom môžete bližšie spoznať štyri značky, vyrábajúce skutočne spoľahlivé a kvalitné dámske topánky.

Tamaris

Tamaris brand je najúspešnejšia a najvšestranejšia nemecká značka na trhu dámskych topánok a čižiem, je prítomná vo viac ako 50-tich štátoch. Značka pracuje s technológiou výroby svetovej úrovne. Kolekcie topánok sa dajú zhrnúť do troch väčších skupín: prvá klasická (Classic) modelová skupina, do ktorej patria pohodlné topánky s nízkou podrážkou. V tejto kategórii nájdete modely na obchodné jednania ako aj na každodenné nosenie. Druhou veľkou skupinou sú módne trendy (Trend) topánky a čižmy, ktorú reprezentujú živšie veselé farby. Tieto modely sa zvyčajne vyrábajú s nápadnými ozdobnými prvkami. Modely tretej skupiny aktiv (Active) boli navrhnuté na ležérnejšie, športovejšie nosenie na ulicu alebo na voľnočasové aktivity. Medzi čižmami značky si môžeme vyberať medzi jemnejšími a odvážnejšími modelmi. Počas výroby návrhári starostlivo dbajú na výber základných materiálov a na kombináciu farieb: je jedno ktorý štýl si vyberieme, veď všetky topánky sa vyrábajú z kvalitných materiálov, plátno, velúr alebo kombináciou farbenej kože.

s.Oliver

Značku založili v roku 1969 v Nemecku, odvtedy má v Európe vyše 300 obchodov. Hlavným profilom firmy je šatstvo, topánky, popritom doplnky a parfémy, ktoré zvyčajne vyrábajú v páre. So svojou ponukou sa snaží byť prítomná v každej sezóne a obslúžiť čo najširšiu vekovú kategóriu.Pre topánky a čižmy s.Oliver je charakteristický jemný dízajn, snažia sa nepoužívať ostré farby. Najpoužívanejšími farbami sú biela, béžová, hnedá, modrá, čierna. Týmito farbami sa nedá nič pokaziť, dajú sa kombinovať s akýmkoľvek oblečením. Nemecko je slávne svojou precíznosťou, kvalitou, čo odrážajú aj topánky čižmy a členkové čižmy s.Oliver. V značke nájdeme okrem topánok na vysokých opätkoch a dámskych čižiem aj balerinky vhodné na každodenné nosenie, ležérne športové poltopánky, ale aj na poli pánskych topánok je obroský výber: elegantné kožené topánky, módne topánky na ulicu, športové topánky a bagandže. V topánkach s.Oliver sa spája pohodlie s jemnosťou a štýlom. Popritom sú to trvácne kusy, ktoré hoci počas viac rokov vydržia každodenné nosenie.

Gabor

Značku udržujúcu tradície a začínajúcu ako rodinné podnikanie už poznajú nielen v Nemecku, ale už si vytvorila dobré meno po celom svete. História topánok Gabor začala v roku 1949, keď nemeckí bratia, Bernard a Joachim Gabor založili pri Hamburgu továreň na topánky. Značka začínajúca ako rodinné podnikanie sa dnes teší veľkej sláve na celom svete. Tajomstvom ich úspechu sú dlhoročné skúsenosti, spoľahlivosť, používanie materiálov vynikajúcej kvality. Firma sa stále vyvíja, používaním stále najnovších technológií sleduje najnovšie trendy vo výrobe topánok.Všetky také materiály (futro, lepidlo, zips), ktoré môžu prísť do styku s pokožkou testujú podľa najprísnejších kritérií, tak sa dá povedať, že topánky Gabor 100% neobsahujú žiadne škodlivé materiály. V kolekcii Gabor môžeme nájsť dámske a pánske topánky na bežné nosenie ako aj topánky na určité príležitosti, respektíve ponúkajú výber aj pre mladšie generácie. Ich zásadou je, že za to, že je niečo módne ešte môže byť aj pohodlné.

Ara

Nemecká Ara disponuje s viac ako 60 ročnými skúsenosťami vo výrobe topánok, veď od roku 1949 sa zaoberajú výrobou topánok.O každom vyrobenom kuse sa dá povedať, že vysoká kvalita sa spája s dlhou trvácnosťou. Topánky Ara sú výnimočne pohodlné, ani ich celodenné nosenie neznamená problém pre nohy.Topánky jedinečného tvaru držia vhodne nohy, vďaka ergonomickému vytvoreniu a zvláštnemu vypracovaniu chodidla sa prispôsobia tvaru nohy. Vďaka tlmeniu otrasov sú chránené aj svaly. Popri dámskych a pánskych topánkach neustále rozširujú ponuku značky aj vlastnou kolekciou tašiek.

Pokiaľ by ste mali záujem o bežecké topánky, kliknutím sem môžete prečítať naše odporúčania. Ale keby ste chceli zaobstarať iba značkové športové topánky lacno, tak nevynechajte ani náš posledný článok.

 

 

Späť