Hlavné je pohodlie: letné topánky

Šľapky už radi nosíme nielen na plavárni, na pláži alebo doma, ale aj vo všedné dni, hoci aj na pracovisku sa môžeme objaviť v elegantnejšom kuse. V lete popri sandáloch sú šľapky najobľúbenejšie kusy, veď sa dajú ľahko obuť, netreba sa trápiť s remienkami a prackami a zaisťujú výnimočne dobrú vzdušnosť pre naše nohy.

Avšak, ako v čomkoľvek inom, ani ohľadom letných topánok, respektíve šľapiek nie je jedno aký kus si vyberieme. Napriek tomu, že šľapky sa pokladajú za najjednoduchšiu obuv, ešte môžu byť nepohodlné alebo môžu iritovať nohy. Už ste si mohli u nás zvyknúť, že vám vždy odporúčame, aby ste radšej investovali do kvalitného kusu, ktorý bude garantovane trvácny a vyrobený podľa prísnych kritérií, tak aj teraz vám to odporúčame v záujme, aby ste boli určite spokojní so svojím výberom.

 V prvom rade odporúčame, aby ste šľapky nikdy nepoužívali na šport, na to sú vhodné športové topánky. Hlavne flip-flopky, ktoré sú veľmi pohodlné, športové, ale žiaľ nepodopierajú vhodne nohy, preto nie sú vhodné na dlhšiu túru alebo na šport. Smelší ich môžu nosiť na prehliadku mesta, ale aj na to odpočúčame radšej ľahké letné topánky, ako napríklad espadrilles. Espadrilles vyrobené z bavlny alebo juty sú veľmi jednoduché, ale zároveň výborné topánky. Môžete ich nosiť na pláži a kľudne si v nich môžete sadnúť aj do reštaurácie, kde sú predsa len elegantnejšie ako flip-flopky. Sú dostupné v neobyčajne širokej palete farieb, oplatí sa si z nich zaobstarať hoci aj viac rôznych kusov na leto.

Popri espadrilles sa oplatí si zaobstarať na leto aj obuv na loď, ktorá vyžaruje eleganciu, ležérnosť a vycibrený vkus. Tieto typy letných topánok sú naozaj praktické, vyrábajú sa zo vzdušných materiálov a sú vybavené s pohodlnou gumovou podrážkou. V dnešnej dobe je veľkou módou ako u žien tak aj u mužov, aby im bolo vidieť členky, na tento cieľ sa ani nedajú nájsť lepšie topánky. Pokiaľ túžite po obuvi na loď, tak sa každopádne poobzerajte v ponuke letných topánok značky Tommy Hilfiger.

Medzi najmódnejšie šľapky tejto sezóny sa dostali kusy vybavené s hrubým remienkom. V tejto fazóne je už ľahšia chôdza, prsty na nohách sa nemusia držať papuče, ako v prípade žabiek., veď hrubý remienok cez nart dobre drží nohu. Vďaka svojej fazóne sa dá s čímkoľvek kombinovať, nech sú to rifle, tričko, ľahké letné šaty alebo krátke nohavice.

Pokiaľ by ste potrebovali pomoc počas objednávky, naše zákaznícke centrum je vám plne k dispozícii.

Späť