Aké topánky nosiť k obleku?

2018-05-04 Bugatti, pánska obuv

Na slávnostné príležitosti, svadby alebo firemnú večeru, na jednanie aj do divadla je neodpustiteľný elegantný vzhľad, čo vyžaduje aj vhodný výber topánok na danú príležitosť.

V prípade elegantného oblečenia zvyčajne najviac ovplyvňujú úspech tri skutočnosti: fazóna obleku, tvar topánok , respektíve výber farieb. Príležitostné topánky sú skutočne elegantné vtedy, keď sú vyrobené z kvalitného materiálu. Najviac používanými záklanými materiálmi sú prírodná koža, prevrátená koža, ekologická koža a lakovaná koža. Do úradu, na dôležitejšie príležitosti a hoci aj na pojednávania môžu byť dokonalým výberom jemne lesklé topánky z textúrovanej kože alebo pánske lakované príležitostné topánky. Smoking alebo elegantný frak si vždy vyžaduje topánky na danú príležitosť.

Ktoré si vybrať z veľkého množstva?

Príležitostné topánky sa zvyčajne dajú rozdeliť na dva typy fazóny. Jednu veľkú skupinu tvoria šnurovacie topánky, tieto sú najviac rozšírené a snáď aj najelegantnejšie. Vsuvky, vlastne mokasíny, loafery reprezentujú skôr každodenný štýl, ale viacej z nich sa dá kombinovať aj s oblekmi. Je to pohodlné oblečenie aj na každý deň do úradu. Dnes sú popri topánkach s hladkým povrchom stále viac módne fazóny s textúrovaným povrchom, tak aj zástancovia smelších štýlov určite nájdu pre seba príležitostné topánky. Topánky s prackami reprezentujú extravagantnejší štýl, sú dokonalé k oblekom na všedné dni.

Výber vhodnej farby môže spôsobiť veľkú dilemu. Čierna je vždy elegantná, dá sa kombinovať s ktoroukoľvek inou farbou. Pred pár rokmi sa dostala do sveta príležitostných topánok hnedá farba a doteraz sa dobre drží. Veľmi dobre vyzerá aj k oblekom námorníckej modrej, indigovomodrej a sivej farby.

K oblekom grafitovosivej farby môže byť vhodný výber čierna farba a smelší môžu vyskúšať aj topánky bordovej farby.

Elegantné príležitostné topánky nemôžu chýbať z botníka ani jedného muža.

Typ: Pokiaľ nemáte radi štýl oblečenia s oblekmi, ale potrebujete to ku svojej práci a nechcete sa cítiť nepríjemne, tak s topánkami viete na tom trošku korigovať. K obleku si vždy vyberte také topánky, ktoré sa hodia k vášmu štýlu, k farbe obleku, respektíve je vhodná aj na príležitosť. V ponuke značky Bugatti nájdete množstvo príležitostných topánok, v ležérnejšom aj v elegantnejšom štýle, garantovane vo vynikajúcej kvalite.

V prípade objednávky alebo s ňou spojenými otázkami naše zákaznícke centrum je vám plne k dispozícii!

Čítali ste už náš predošlý článok? Môžete tak urobiť ak kliknete sem!

 

Späť