Dodacie a platobné podmienky

 

Dodacie podmienky

Dodávka tovaru sa uskutoční do 3-10 pracovných dní od prijatia objednávky, ale väčšinou dodávky tovaru sú realizované do 3-4 pracovných dní.

Pre doručenie zásielok využívame služby prepravnej spoločnosti GLS.

Podacie dní: Pondelok-Streda-Piatok. Kuriér doručí zásielky nasledujúci deň od 8:00-17:00.

Prosíme Vás, aby ste zadali korektnú adresu, alebo adresu na ktorej Vás môže prepravná služba zastihnúť počas pracovných dní.

V deň doručenia ráno adresát obdrží (dostane) avízo, ktoré obsahuje číslo balíka, sumu prípadnej dobierky, telefónne číslo kuriéra, telefónne číslo zákazníckej služby GLS a trojhodinovú rezervu o očakávanom doručení. V prípade zmarenia doručenia adresát obdrží e-mailovú správu. Na udanom linku tejto e-mailovej správe adresát môže požiadať o nový termín doručenia, alebo inej adresy ako aj je možnosť aj na prípadné iné opcie.

Kuriér sa bude pokúšať o doručenie spolu 3-krát. Po treťom neúspešnom doručení je objednávka odoslaná naspäť k odosielaťelovi.

Platobné podmienky

Okrem platby bankovou kartou a spôsobom PayPal všetky ostatné platby sa považujú za dobierku, príplatok za dobierku je 0,99 Eur bez ohľadu na hodnotu objednávky.

Spôsob platby:

  • Dobierka (príplatok za dobierku je 0,99 Eur) – kuriérom: Za objednaný tovar platíte do rúk pracovníka kuriérskej služby až pri preberaní zásielky. Kuriérovi je možné platiť iba v hotovosti.  

  • Platba bankovou kartou cez internet: Platba celkovej sumy objednávky môže byť realizovaná prostredníctvom internetu, cez systém Borgun. Platba kartou cez Internet je bezpečná. Poskytovateľ s kupujúcimi údajmi o platobnej karte vôbec neprichádza do kontaktu, údaje sú dosiahnuteľné iba pre Borgun.  O výsledku tranzakcie informuje kupujúcého internetová stránka Borgun. Po úhrade platobnou kartou cez internet kupujúci zaplatí za tovar vopred a tovar bude odoslaný až po prijatí platby a spracovaní objednávky.

Prepravné ceny

Za doručenie objednaného tovaru predávajúci účtuje prepravné náklady vo výške:

pri objednávke do 70€

  • 2,99 € pri platbe na dobierku a zaslaní kuriérnou službou

pri objednávke nad 70€

  • Prepravné – ZADARMO

Doprava zadarmo sa nevzťahuje na výmenu tovaru!

 

Obchodné podmienky nájdete tu Obchodné podmienky