Výhody nakupovania online

2018-09-17 eshop, obuv

V dnešnej dobe už na internete možno nájsť všeličo, v jednom spoľahlivom eshope si môžete vyberať medzi stovkami značkových topánok posediačky doma!

 

Pohodlné a módne topánky Gabor

Značka udržujúca tradície a začínajúca ako rodinný podnik získala slávu nielen v Nemecku, ale všade vo svete. Pokiaľ by ste sa chceli o tom dozvedieť viac, prečítajte si náš najnovší článok!

 

Po stopách letných topánok

2018-05-01 Tommy Hilfiger, móda, obuv

Pomaly ale isto príde leto, odložíme čižmy a nahradia ich priedušnejšie topánky, šľapky a sandále. Ale aké sú vlastne ideálne letné sandále a ktoré sú top v tejto sezóne.

 

Dokonalé tenisové topánky

2018-04-19 šport, Tommy Hilfiger, obuv

Aj na tenis sú potrebné topánky zvlášť vyrobené na tento cieľ? Naná, že áno! Z nášho článku sa teraz môžete dozvedieť, že prečo!

 

Spoznajte bližšie topánky Skechers s gúľavou podrážkou

2018-02-23 Skechers, pohodlné, obuv

Správne držanie tela a naše zdravie je oveľa dôležitejšie ako móodne topánky! Skechers spája mladistvé športové topánky a dobré účinky vhodného vytvorenia, z čoho vznikli topánky Skechers s gúľavou podrážkou.

 

Ako si vybrať perfektné svadobné topánky?

2018-02-14 obuv, svadobné topánky

 V našom najnovšom článku by sme chceli pomôcť nevestám, na čo treba dávať pozor pri výbere svadobných topánok.

Tabuľka veľkostí Tommy Hilfiger

Číslovanie topánok môže byť podľa štátov veľmi odlišné, preto je dobré pri kúpe novej obuvi dávať pozor na to, aby sme si vybrali takú veľkosť, ktorá je skutočne naša veľkosť a bude aj pohodlná.

 

Zimné topánky Tommy Hilfiger

2018-01-28 Tommy Hilfiger, obuv

Značka Tommy Hilfiger dnes uz každému pripomína americký štýl a kvalitu. Teraz dôkladnejšie preskúmame, či zimné topánky značky zodpovedajú takým kritériám, ktoré väčšina očakáva od topánok v zimnej sezóne. 

Ako môžete robiť svoje topánky nepremokavými?

Počas zimných daždivých mesiacov topánky často premokajú a nič nie je nepríjemnejšie, ako prežiť celý deň v nasiaknutých topánkach. Ale, ako na všetko, aj na to existuje riešenie! 

Predstavujeme značku: Marco Tozzi

Medzi módnymi modelmi sa nájdu aj elegantné topánky klasického štýlu, resp. kabelky a pohodlné kúsky každodenného nosenia. Spoznajte značku bližšie!

Ako si vybrať vhodnú vychádzkovú obuv?

2017-11-08 obuv, vychádzková obuv

V našom článku zhrnieme stanoviská, ktoré môžu byť užitočné pre Vás pri nákupe vychádzkovej obuvi.  

Takto nakupujte topánky online

2017-10-30 tipy, obuv

 Viacerí sa ešte stále obávajú nakupovať online, pritom je to oveľa pohodlnejšie riešenie a nie v poslednom rade sa dá získať vytypovaný model za výhodnejšie ceny.

Topánky Gabor neobsahujúce škodlivé látky

Pri výrobe topánok nemeckej značky Gabor sa snažia vyhovieť nielen komfortu zákazníkov, ale venujú veľkú pozornosť aj ochrane životného prostredia. Ak Ste zvedavý, ako, dočítáte sa v našom článku!