Hlavné je pohodlie: letné topánky

Tohtoročné letné trendy sú plné čoraz krajších topánok a šľapiek, v ktorých viete ľahko prežiť horúce letné dni. Ako vždy, aj tentokrát vám bude vo výbere nápomocný náš najnovší článok.

 

Po stopách letných topánok

2018-05-01 Tommy Hilfiger, móda, obuv

Pomaly ale isto príde leto, odložíme čižmy a nahradia ich priedušnejšie topánky, šľapky a sandále. Ale aké sú vlastne ideálne letné sandále a ktoré sú top v tejto sezóne.

 

Dokonalé tenisové topánky

2018-04-19 šport, Tommy Hilfiger, obuv

Aj na tenis sú potrebné topánky zvlášť vyrobené na tento cieľ? Naná, že áno! Z nášho článku sa teraz môžete dozvedieť, že prečo!

 

Tabuľka veľkostí Tommy Hilfiger

Číslovanie topánok môže byť podľa štátov veľmi odlišné, preto je dobré pri kúpe novej obuvi dávať pozor na to, aby sme si vybrali takú veľkosť, ktorá je skutočne naša veľkosť a bude aj pohodlná.

 

Zimné topánky Tommy Hilfiger

2018-01-28 Tommy Hilfiger, obuv

Značka Tommy Hilfiger dnes uz každému pripomína americký štýl a kvalitu. Teraz dôkladnejšie preskúmame, či zimné topánky značky zodpovedajú takým kritériám, ktoré väčšina očakáva od topánok v zimnej sezóne. 

Predstavenie značky: Tommy Hilfiger

2017-10-23 Tommy Hilfiger

Značku Tommy Hilfiger inšpiruje multikultúrna spoločnosť, v ktorej všetci žijeme, preto sa stala svetovou značkou našich dní. Spoznajte bližšie jej históriu!